Wzornik

Nie musisz kupować gotowych produktów z naszej strony. Możemy je wykonać z innych tkanin, w innych kolorach, z innymi dodatkami, napisami,  w innym rozmiarze itd. Jesteśmy po to by Wam pomóc kupić produkt najlepiej spełniający Wasze oczekiwania. Szyjemy specjalnie dla Was na indywidualne zamówienie. 
Tkaniny
Bazujemy głównie na tkaninach naturalnych - bawełnianych w rożnych odmianach jak muślin, wafel bawełniany, flanela, ale nie mogło zabraknąć w naszej ofercie bardzo przyjemnych, ciepłych i miłych w dotyku velvetów, minky. 

Kolory
Na naszej stronie znajdziecie głównie biele, brązy, szarości i róże ale z chęcią uszyjemy dla Was akcesoria w innych kolorach :)
Dodatki
Do wyboru koronki, chwosty, falbanki, wypustki, hafty, różne kształty i rozmiary, kocyki z wypełnieniem lub bez, zapięcia rożków na rzep, sznurek, tasiemkę, metki mało widoczne z boku lub duże zauważalne dodające charateru.. Wszystko po ty by produkty jak najbardziej odpowiadały Państwa gustom i preferencją.
Hafty
Za niewielką dopłatą oferujemy możliwość personalizacji produktów - od tych najmniejszych jak zawieszki do smoczków po duże jak koce. Dowolny krótki napis, czcionka, kolor haftu.
Szukaj