Kilka słów o nas

Jesteśmy rodzinną firmą i tworzymy z pasji.   

Dbamy o to aby nasze materiały były bezpieczne dla maluszków. Większość z nich to tkaniny bawełniane w różnych odsłonach jak muślin, flanela, wafel bawełniany. Nasze metki są bawełniane, aby nie podrażniały delikatnej skóry dziecka a  szczegółowe informacje na temat składu, konserwacji umieszczamy osobno na ozdobnych pudełkach, w które pakujemy produkty.     

Dołożyliśmy wszelkich starań by nasze produkty były praktyczne i wielofunkcyjne. Sami jesteśmy rodzicami dwójki aniołków, zrobiliśmy przegląd akcesoriów do opieki nad nimi i zaprojektowaliśmy je na nowo - zmieniając np rozmiar, tkaninę, dodając zamek, dodatkową powłoczkę.   

Chcemy aby nasze produkty były piękne i wyjątkowe. Maleństwo zmienia się z dnia na dzień, w podobnie szybkim tempie zdobywa nowe umiejętności co będziecie chcieli uwiecznić na zdjęciach. My dbamy o to by były na ładnym tle:) Nawet „zwykłe” pieluszki flanelowe są obszyte koronką dzięki czemu wyglądają niezwykle. Na naszych produktach umieszczamy za pomocą haftu komputerowego napisy, imiona co nadaje im wyjątkowego charakteru.   

Naszą misją jest pomóc Wam stworzyć przytulny kącik dla swojego aniołka, który będzie odpowiadał Waszym potrzebą, będzie pasował do wnętrza Waszego mieszkania, w którym będziecie się dobrze czuć.  Każdy z nas ma inny gust – jednemu podobają się koronki, drugiemu falbanki, inny ceni prostotę. U nas znajdziecie akcesoria w różnym stylu, w różnych kolorach. Nie jesteśmy jednak w stanie uszyć wszystkiego. Dlatego stworzyliśmy kreator w którym to Wy decydujecie z jakiej tkaniny w jakim kolorze z jakimi dodatkami/napisami mają być uszyte akcesoria a my je wykonamy.  
 
Lubimy wyzwania. Spodobało Ci się coś w internecie, chciałbyś jakąś ozdobę, kocyk, poduszkę, a nie widzisz jej w naszej ofercie? Kupujesz u nas cały zestaw i chciałbyś dokupić produkt (np. śpiwór do fotelika pasujący do kompletu) którego nie mamy w ofercie? A może nie masz czasu albo wyobraźni a chciałbyś zaaranżować ładny pokój dziecku? Napisz do nas mniej więcej jaki styl Cię interesuje, jakie kolory, wzory, ile i jakie rzeczy potrzebujesz, albo jaką  kwotę możesz na nie przeznaczyć, a my zaprojektujemy, wycenimy i uszyjemy to:)  

Czas oczekiwania na zamówione produkty uzależniony jest od stanu magazynowego (duża część akcesoriów dostępna jest od ręki), od tego czy produkt ma być spersonalizowny, od ilości zamówień, od tego czy mamy aktualnie daną tkaninę, koronkę, kolor nitki do haftu, a jeśli nie mamy, to jak szybko zostanie nam ona dostarczona. W związku z powyższym dajemy sobie czas max 3 tygodni, ale zrobimy wszystko by zamówiony produkt wysłać jak najszybciej to tylko możliwe. Jeśli zależy Państwu na czasie prosimy o kontakt. 

Przy dużych zamówieniach oferujemy darmową wysyłkę, gratisy bądź rabaty.  
Szukaj