Inspiracje

Begonie

Przepiękny wzór dla małej ślicznotki. Idealnie komponuje się zarówno z bielą jak i różnymi odcieniami różu.

Niebieskie begonie

Przepiękne niebieskie begonie na białym tle doskonale komponują się z szarościami, granatem, bielą.

Napisy

Napisy na białym tle. Idealnie komponują się z różami i szarościami. 

Serduszka

Słodkie serduszka wytłaczane na ultra miękkiej tkaninie minky. 

Szare serduszka

Prosty, uniwersalny wzór - w szare drobne serduszka. 

Róże

Kolejny uroczy, dziewczęcy zestaw. Idealnie komponuje się zarówno różem jak i bielą. 

Róże na granatowym tle

Wyrazisty, głęboki granat i delikatne róże - oryginalne połączenie dające niesamowite  wrażenie. Pasują do niego zarówno dodatki w bieli, różu jak i szarościach.

Króliki

Wzór, obok którego nie da się przejść obojętnie.. Słodkie króliczki, subtelne liście, kwiaty na beżowym tle. Dostępne również na białym tle. Ten wzór dobrze komponuje się z brązami, bielą oraz złotymi dodatkami. 

Złote kropki

Wyjątkowy zestaw w złote kropki na białym tle. 

Złote listki

Niebanalny, prosty wzór w złoto brązowe listki  na białym tle który pięknie się prezentuje. Pasuje do białych, brązowych, złotych dodaków. 

Ważki

Ważki oraz bawełna na białym tle. Wzór zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Pasuje do białych, brązowych, złotych dodaków. 

Maki

Maki, bawełna, liście na białym tle.  Będzie pasował zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Pasują do niego białe, szare oraz brązowe dodatki. 

Kwiaty polne

Jeden wzór a tak wiele możliwości.. W zależności od dodatków będzie pasował zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Niezwykle ciekawy. Doskonale łączy się z bielą, jasnym różem, szarością a także brązem

Miłorząb

Różowy ale niebalny wzór dla dziewczynki w różowe kwiaty miłorzębu.

Miłorząb

Szare kwiaty miłorzębu na białym tle. Wzór pasujący zarówno do szarych, różowych, białych dodatków. I dla chłopca i dla dziewczynki. 

Liście

Neutralny wzór. Będzie pasował zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Dostępny w dwóch wariantach, na białym tle oraz turkusowym. Pasują d o niego szare oraz białe dodatki. 
Szukaj